Miela Akademine Bendruomene,

Pristatome VDU Akademinės sielovados organizuojamus renginius ir kitus šio pusmečio kvietimus:

Rugsėjo 25 d. 18 val. kviečiame į pirmąjį ALFA kurso studentams susitikimą.

 

Rugsėjo 26 d. 16 val. kviečiame pirmakursius ir visus, norinčius geriau pažinti Kauną į pažintinę ekskursiją „ATRASK KAUNĄ“.

Jūsų laukia:

 

Spalio 8 d. 17 val. kviečiame į SAMUELIO kurso pirmąjį įvadinį susitikimą (antrasis įvadinis susitikimas vyks lapkričio 5 d.)

 • SAMUELIO kursas skirtas visiems ieškantiems asmeniškesnio ryšio su Dievu, turintiems troškimą melstis su Šventuoju Raštu, ieškantiems asmeninio pašaukimo ir ketinantiems daryti pamatinius apsisprendimus savo gyvenime, taip pat tiems, kurie nori pagilinti asmeninę maldą arba nori giliau pažvelgti į savo širdį ir stabtelėti kasdienybėje, padedant dvasiniam palydėtojui atrasti, kuo dega širdis. O taip pat jaunam žmogui, ieškančiam savo profesinio pašaukimo. Šis kursas atviras taip pat tiems, kuriems rūpi karjera arba jie trokšta save išbandyti misijoje ar savanorystėje.
 • Samuelio grupės susitikimai trunka 9 mėnesius kartą kas 3–4 savaites sekmadieniais 17–19.30 val.
 • Dalyvių amžius: 18 – 35 m.
 • REGISTRACIJA (iki spalio 6 d.) el. p.: pasaukimai.lt@gmail.com (Registruojantis nurodyti savo amžių, tel. nr., gyvenamąją vietą)
 • Daugiau informacijos mob. +370 613 13 018 (ses. Loreta), https://fb.me/e/31txmHFyI , https://kaunoarkivyskupija.lt/index.php?id=139&ncid=1&nid=12105

 

Spalio – lapkričio mėn. kviečiame į diskusijų ir pranešimų ciklo „ŽMOGAUS SLĖPINYS“ susitikimus.

 

Lapkričio 1 d. 18 val. tradiciškai kviečiame drauge melstis už Kauno akademinės bendruomenės mirusiuosius Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

 • Savo mirusių artimųjų vardus galėsite užrašyti ir atnešti į intencijų dėžutę VDU koplytėlėje (V. Putvinskio g. 23 – 105.1, Kaunas) arba užpildyti elektroninę formą (parengtą lentelę atsiųsime artėjant lapkričiui).

 

Gruodžio 3 d. prasidės Adventas – laikas, skirtas pilnavertiškai pasiruošti Šv. Kalėdoms.

Kviečiame išnaudoti galimybę išpažinčiai ar dvasiniam pokalbiui pas VDU kapelionus trečiadieniais (V. Putvinskio g. 23 – 105.1, Kaunas) arba asmeniškai sutartu laiku. O nuo gruodžio 15 d. (datą dar patikslinsime) galėsite pasiimti kalėdaičius.

 

Gruodžio 27 – Sausio 2 d. kviečiame studentus į naujametinę išvyką – TAIZÉ EUROPOS JAUNIMO ŽIEMOS SUSITIKIMĄ, kuris vyks Liublianoje, Slovėnijoje.

 

Trečiadieniais VDU kapelionai ir sielovados koordinatorė Jūsų laukia Sielovados kabinete (V. Putvinskio g. 23 – 105, Kaunas):

 • 12 val. Šv. Mišios VDU koplytėlėje (V. Putvinskio g. 23 – 105,1 Kaunas);
 • 15 val. Gailestingumo vainikėlis;
 • 10 – 16 val. galimybė pasikalbėti su VDU kapelionais, atlikt išpažintį ir kt. (jei šis laikas netinka, galima asmeniškai susitarti susitikti su kunigais ir kitu Jums patogiu laiku).

 

Sekmadieniais 18:30 val. šv. Mišios anglų kalba Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje, (Rotušės a. 8);

 

Sekmadieniais 20 val. šv. Mišios studentams Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje, (Rotušės a. 8) ir po šv. Mišių visi renkamės bendrai agapei (suneštinėms vaišėms, bendrystei ir pokalbiams).;

 

 1. Kiekvieną pirmą mėnesio trečiadienį Kauno Akademinė sielovada švenčia Šv. Mišias Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1). Šv. Mišioms vadovauja Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas.

 

 1. Jei norite būti informuoti apie VDU Akademinės sielovados veiklą, prašome atsiųsti savo el.p. adresą į sielovada.vdu@gmail.com / sielovada@vdu.lt su tekstu: „Noriu gauti informaciją“

 

 1. Visą informaciją apie VDU Akademinės sielovados veiklas galima rasti:

Ø  Facebook puslapyje – VDU Akademinė sielovada https://www.facebook.com/VDUsielovada

Ø  Instagram puslapyje – vdu_sielovada

Ø  Internetiniame puslapyje: http://www.esustudentui.lt/ (informacija apie bendrus Kauno akademinės sielovados renginius)

 

KONTAKTAI:

 

Adresas:

VDU Akademinė sielovada – V. Putvinskio g. 23, Kaunas, 105 kab., Koplyčia 105.1 kab.

 

Kapelionai:

Ø  Kun. Rastislavas DLUHÝ CSsR,

Mob. tel.: +37060996238

El. paštas: rastidl@gmail.com

 

Ø  Kun. Peteris HERTELIS CSsR,

Mob. tel.: +37060996243

El. paštas: p.hertel@centrum.sk

 

Sielovados koordinatorė:

Ø  Kristina Dapkutė

Mob.tel.:+37062097290

El. paštas: sielovada.vdu@gmail.com / sielovada@vdu.lt

 

Nuoširdžiai,

VDU Akademinės sielovados komanda